Podobało mi się absolutnie wszystko, penthouse jest bardzo wygodny, przestronny i przytulny, jest wszystko, czego potrzeba do relaksu. Właściciel mieszkania udzielił wszelkich niezbędnych instrukcji jak dostać się do mieszkania i był w stałym kontakcie.
Polecam ten apartament
Nic, wszystko było w porządku